Pragniesz odpocząć? Zapraszamy do naszych domków w górach ze SPA i winnicą

Ośrodek Sen i Wino, z własną winnicą, SPA oraz noclegami w glinianych, całkowicie ekologicznych domkach

Codzienne obowiązki, napięta sytuacja polityczno-gospodarcza na świecie, zmiany klimatyczne - wszystko to wpływa na kondycję fizyczną i psychiczną. Odpoczynek w pozwalających na relaks warunkach jest nie tylko wskazany, ale wręcz konieczny. Aby doświadczyć pełnej regeneracji warto zdecydować się na wizytę w rejonach podgórskich. Tam właśnie mieści się wyjątkowy, rodzinny ośrodek Sen i Wino, z własną winnicą, SPA oraz noclegami w glinianych, całkowicie ekologicznych domkach z niezwykle korzystnym klimatem.

W sercu dębowego lasu...

Odpoczynek w okolicy, z której niedaleko do pasm górskich Beskidu Żywieckiego, Beskidu Małego czy Beskidu Śląskiego to dobry pomysł niezależnie od pory roku. Dzięki wysokiemu położeniu (powyżej 1000 m.n.p.m.) można zapewnić organizmowi lepsze dotlenienie, a to przynosi same zdrowotne korzyści. Dodatkowym atutem pozostają noclegi we wspomnianych ekologicznych domkach. Panuje w nich mikroklimat, w którym nie rozwijają się roztocza ani alergeny, a temperatura pozostaje na wysokim poziomie. Nieopodal noclegowych domków znajduje się również obiekt rekreacyjny, z jacuzzi, suchą sauną oraz z możliwością wykupienia pakietów masaży. Dostępne ekologiczne domki stworzone na bazie drewna, gliny i słomy mogą pomieścić nawet do 8 osób, zatem jest to doskonała okazja do odpoczynku również w gronie znajomych czy rodziny.

... z wyjątkowymi walorami

Sen i Wino wyróżnia się na tle innych ośrodków także ofertą enoturystyczną. Na terenie zajmującej 80 arów winnicy można skorzystać zarówno z pakietu degustacyjnego, jak i nabyć wysokiej jakości wino z wyhodowanych na miejscu szczepów: Aurora, Bianka, Leon Milot, Johaniter, Marechal Foch, Muscaris, Regent, Solaris, Souvignier Gris. Winnica powstała już w 2013 roku i stale się rozwija, planowane są kolejne nasadzenia. Dlaczego warto wybrać ośrodek Sen i Wino? Ponieważ panuje tutaj unikalna atmosfera, a ekologiczne warunki do wypoczynku zapewniają bliskość natury. Enoturystyka w Polsce stawia dopiero pierwsze kroki. Najwyższa pora, by przekonać się o jej atutach samodzielnie.