Domki do wynajęcia w górach

Ekologiczne oraz komfortowo wyposażone domki mogą pomieścić do 7 osób każdy.

Sen i Wino jest rodzinnym przedsięwzięciem, którego celem jest zagwarantowanie wspaniałych warunków do relaksu, kontaktu z górską przyrodą oraz do smakowania doskonałych win. Zrodzony z pasji projekt funkcjonuje w iście sielankowych warunkach, z których warto skorzystać zarówno w sezonie, jak i poza nim.

Ekologiczne oraz komfortowo wyposażone domki mogą pomieścić do 7 osób każdy. Trzy domki są utrzymane w różnym stylu nawiązującym do odmian win, lecz wszystkie zapewniają optymalny mikroklimat dzięki wykorzystaniu w pełni naturalnych surowców. Domki wykonano na bazie drewnianego szkieletu, kostek słomy oraz specjalnej glinki. Dzięki temu to przyjazne środowisko także dla alergików.

Z każdego domku rozpościera się zapierający w piersiach widok na beskidzkie krajobrazy. Rosnące w okolicy dębowe lasy stwarzają idealne warunki do spacerów czy jazdy na rowerze. Dodatkowo w bliskiej odległości znajdują się szlaki górskie – czy to na Baranią Górę, na Golgotę Beskidów czy na Skrzyczne czy też na Babią Górę. Z ośrodka łatwo dostać się także w inne rejony atrakcyjne turystycznie. Zwiedzić można na przykład Żywiecki Park Etnograficzny, Stary Zamek w Żywcu czy też przelecieć się paralotnią na Górze Żar.

Domki w górach można wynająć w każdą porę roku. Przyroda niezależnie od panującej aury zawsze daje powody do zachwytu – a także do rekreacji czy to podczas wędrówek czy też na ski-passach. Zdecydowanym atutem pozostaje możliwość zakwaterowania w tak komfortowych warunkach, jak w przypadku domków Sen i Wino. Obok noclegu ze śniadaniem istnieje też możliwość skorzystania z zabiegów w strefie SPA oferującej masaże oraz inne zabiegi relaksujące i upiększające, wraz z jacuzzi oraz sauną (do korzystania w gronie przyjaciół). Można, a nawet należy zdecydować się też na degustację wina z autorskiej winnicy – pakiety degustacyjne są dostępne zarówno dla osób indywidualnych, jak i grup.

Sen i Wino w górach – brzmi jak idealny plan na weekend czy kilkudniowy wypad.