O sen i wino

„Miejsce, które łączy w sobie to, co lubimy najbardziej. Dobre wino i dobre sny."
 

Są takie połączenia, które wydają się całkowicie naturalne i wręcz nierozerwalne. Jak Beskid Żywiecki i ciche wędrówki po szlakach bez turystów, jak Szczyrk i narty, słoma i zapach dzieciństwa na wsi i w końcu wino i sery. Tu w Żywcu słynącym z browaru stworzyliśmy rodzinną winnicę, z której owoców, bez użycia chemii winiarskiej, powstają nasze dzieła - różowe Pinot Noir i białe Cuvee.

W otoczeniu lasu dębowego, zieleni południowych stoków, śpiewu ptaków i w atmosferze nieustającego relaksu powstało Sen & Wino, czyli miejsce łączące w sobie to co lubimy najbardziej. Dobre wino i dobre sny.

Jesteśmy rodziną, która z pasji do natury postanowiła stworzyć dla Was kompleks wypoczynkowy. Wybudowaliśmy trzy ekologiczne, antyalergiczne domki, których drewniany szkielet wypełniony jest kostkami słomy, a przebywanie w takim miejscu jest dla ciała lepszą kuracją niż zabiegi w Busku Zdroju.

Już wiecie, że możecie liczyć na zdrowy sen, domowe wino z deską lokalnych delicji, nie wiecie jednak, że na tym nie koniec. Zimą wskakujemy do przerębli, całe dnie spędzamy na wycieczkach skiturowych, lub na okolicznych stokach. Latem organizujemy marsze na orientację, spalamy kalorie na rowerach, a wieczorem, z lampką wina relaksujemy się w jacuzzi. Z wielką chęcią podzielimy się z Wami naszymi slow atrakcjami. Zapraszamy Was do naszego Beskidu Żywieckiego. Tu, gdzie krajobraz przypomina Toskanię, a rodzinne marzenia się spełniają.

Image

Agnieszka i Szymon

Agnieszka jest jak lekkie orzeźwiające białe wino. Szymon to czerwone wytrawne z nutami dojrzałych owoców. Razem tworzymy zgrany bukiet i aktywną rodzinę. Mamy wiele zainteresowań. Kochamy góry, sport i podróże. Promujemy ekologiczny styl życia i właśnie tak staramy się żyć. Nie bez przyczyny Sen&Wino to nasza ekologiczna winiarnia połączona z domkami z gliny. Ta winiarska przygoda zaczęła się właśnie z pasji podróżowania, z wakacyjnych wypraw na południe Europy. Tam odpoczywaliśmy delektując się pięknem i słońcem. Z każdym rokiem dojrzewaliśmy do pomysłu, że chcemy magię tych miejsc przenieść do naszego codziennego życia. Stąd narodził się pomysł założenia winnicy, która powstała w 2013r. Później chcieliśmy się tym dobrem dzielić i tak powstały domki w technologii strawbale.

GOSPODARZE