Sen i Wino - Beskidzki przepis na relaks

Spędzenie czasu w gronie najbliższych i przyjaciół w sielskich warunkach to pomysł na relaks niezależnie od pory roku.

Spędzenie czasu w gronie najbliższych i przyjaciół w sielskich warunkach to pomysł na relaks niezależnie od pory roku. Nocleg w specjalnych domkach  w górach Sen i Wino mogących pomieścić do 7 osób to niepowtarzalne doświadczenie, które uzupełniają wspaniała oferta degustacyjna win, jak również bliskość licznych atrakcji przyrodniczych czy etnograficznych. Na czym polega wyjątkowość tych domków?

Skuś się na nocleg taki, jak nigdzie indziej

Konstrukcja wzniesionych przez nas obiektów opiera się na drewnianym szkielecie, który wypełniony został kostkami słomy, a pokryty glinianymi tynkami. Takie gliniane domki mają charakter antyalergiczny – panuje w nich optymalna wilgotność i mikroklimat, neutralizowane są zanieczyszczenia napływające z zewnątrz. To domki, w których nocleg będą sobie cenić zwłaszcza osoby cierpiące na schorzenia układu oddechowego, alergie, astmę – tak osoby dorosłe, jak i dzieci. W domkach nie osiada kurz, ich elektrostatyka jest obojętna. Nie rozwijają się również grzyby i nie namnażają się bakterie. Dodatkowo – w lecie domki pozwalają chronić się przed upałem, a w zimie – gwarantują odpowiednią izolację termiczną.  
Do dyspozycji gości oddaliśmy trzy domki – każdy z nich reprezentuje inny charakter, a stylistyka wnętrz nawiązuje do smaków win produkowanych w naszej winnicy. Oczywiście wszystkie obiekty wyposażone we wszelkie udogodnienia. Dodatkowo do dyspozycji gości jest specjalny domek z ofertą SPA obejmującą masaże relaksacyjne ciała i twarzy, jacuzzi oraz saunę.

Odwiedź Beskid Żywiecki aby doświadczyć więcej

noclegi w winiarni

Odpoczynek od codziennych stresów oraz pośpiechu w samym sercu Beskidu Żywieckiego pozwala łączyć relaks dla ducha i ciała. W pobliżu znajdują się liczne turystyczne szlaki, obiekty udostępnione dla zwiedzających, jak również miejsca dla amatorów sportowych wrażeń – Barania Góra, Babia Góra, Skrzyczne, Jezioro Żywieckie, Jezioro Międzybrodzkie, Góra Żar, Muzeum Zamkowe w Żywcu, Muzeum Browarnictwa – pomysłów na spędzenie czasu z pewnością nie zabraknie.
Można także pozostać na terenie kompleksu Sen i Wino, aby udać się na wspomnianą już degustację wytwarzanych w rodzinnej winnicy win oraz regionalnych specjałów – m.in. wspaniałych serów.
Warto promować regionalne atrakcje oraz smakołyki, dla naszych Gości zawsze otwarte jest pomieszczenie winiarni gdzie mogą do woli  korzystać z ekspresu a przy tym zawsze zjeść pyszne i zdrowe ciasta, ciasteczka, które pieczemy sami oraz spróbować czekolady z lokalnej manufaktury Beskid Schocolate . Ochrona środowiska to nie tylko działania profilaktyczne, ale też celebracja piękna natury oraz szacunek do niej. Na terenie kompleksu Sen i Wino można z powodzeniem łączyć relaks dla dorosłych z edukacją dla najmłodszych. To idealne miejsce na rodzinny wyjazd – na kilka dni lub na całe wakacje. Dzieci mają u nas do dyspozycji sporo atrakcji (domek na drzewie, trampolina, basen  dostępny dla wszystkich gości, w pomieszczeniu winiarni znajduje się pokój zabaw i gier dla dzieci, hamaki na drzewie i huśtawka na drzewie).